• Стикування конвеєрних стрічок

  Стикування конвеєрних стрічок Стикування конвеєрних стрічок Стикування конвеєрних стрічок Стикування конвеєрних стрічок

  Ефективність експлуатації конвеєрного транспорту на підприємствах гірничодобувної, металургійної, хімічної галузей промисловості, при видобутку та виробництві будівельних матеріалів, на підприємствах харчової промисловості та в інших сферах господарської діяльності багато в чому залежить від якості конвеєрної стрічки та від того, наскільки правильно проведено стикування конвеєрної стрічки .

  Більше 60% простоїв конвеєрів пов'язано з виготовленням та ремонтом стикових з'єднань конвеєрних стрічок.

  Наше підприємство виконує комплекси робіт зі стикування конвеєрних стрічок та ремонту.

   

  Технологія фірми «REMA TIP TOP GmbH», НімеччинаТехнологія фірми «REMA TIP TOP GmbH», Німеччина

  технологію фірми «REMA TIP TOP GmbH», Німеччина, одного з провідних світових виробників у сфері технічних рішень для конвеєрного транспорту.

  Застосування роз'ємних механічних з'єднувачів для стикування стрічокЗастосування роз'ємних механічних з'єднувачів для стикування стрічок

  Застосування роз'ємних механічних з'єднувачів для стикування стрічок дозволяє виконувати стикові з'єднання гумотканинних та полімерних конвеєрних стрічок будь-якої ширини, міцністю до 3500 кн/м, у найкоротші терміни.

   

   

  Фотоальбом:

   

 • Поделись с друзьями:Предоставление услуг по всему миру.

Среди наших потребителей более 150 промышленных предприятий, в том числе крупные предприятия России, Белоруссии, Молдовы и Казахстана. Предприятие ООО «ВП-ВТС» всегда готово предложить заказчику рациональные по техническому исполнению и оптимальные по стоимости решения при производстве продукции и выполнении работ.Консультації

Наші спеціалісти постійно на зв'язку. Ми завжди готові відповісти на всі ваші питання, по технологіям, обладнанням та сервісом.

Співробітництво

Спільні розробки та впровадження у виробництво оптимальних рішень для підвищення ефективності та продуктивності вашого підприємства.

Переваги

Виконані нами роботи високої якості і завжди гарантують замовнику мінімум витрат при експлуатації та безаварійну роботу обладнання.