• Стрічковий конвеєр для подачі заготовок в деревообробній промисловості

  Стрічковий конвеєр для подачі заготовок в деревообробній промисловості Стрічковий конвеєр для подачі заготовок в деревообробній промисловості Стрічковий конвеєр для подачі заготовок в деревообробній промисловості

  Стрічкові конвеєри широко використовуються в деревообробній промисловості, виготовленні меблів та заготовок для них.

   

   

  Конвеєр на лініях заготовки, подання та обробки деревини забезпечує відсутність зісковзування заготовок при транспортуванні та значно скорочує час обробки деталі.

   

  Стрічковий конвеєр для подачі заготовокСтрічковий конвеєр для подачі заготовок

   

  Конвеєр на лініях заготовки, подання та обробки деревиниКонвеєр на лініях заготовки, подання та обробки деревини

   

  Стрічкові конвеєри даного типу призначені для подачі та розвантаження заготовок, а також переходу між обладнанням.

  Просмотров: 98

  Поделись с друзьями:Предоставление услуг по всему миру.

Среди наших потребителей более 150 промышленных предприятий, в том числе крупные предприятия России, Белоруссии, Молдовы и Казахстана. Предприятие ООО «ВП-ВТС» всегда готово предложить заказчику рациональные по техническому исполнению и оптимальные по стоимости решения при производстве продукции и выполнении работ.Консультації

Наші спеціалісти постійно на зв'язку. Ми завжди готові відповісти на всі ваші питання, по технологіям, обладнанням та сервісом.

Співробітництво

Спільні розробки та впровадження у виробництво оптимальних рішень для підвищення ефективності та продуктивності вашого підприємства.

Переваги

Виконані нами роботи високої якості і завжди гарантують замовнику мінімум витрат при експлуатації та безаварійну роботу обладнання.