• Футерування роликів конвеєрів

  Футерування роликів конвеєрів Футерування роликів конвеєрів Футерування роликів конвеєрів Футерування роликів конвеєрів Футерування роликів конвеєрів

   

   
   Гумування конвеєрних роликівГумування конвеєрних роликів  Для футерування вантажних та підтримуючих роликів конвеєрів наше підприємство виробляє кільця із зносостійкої та амортизаційної гуми. Кільця виготовляються різною формою для роликів діаметром від 54мм до 194мм. Футерування захищає ролики від зносу та налипання матеріалу, що транспортується, виконує завдання амортизаторів у пунктах перевантаження вантажів на конвеєрах, запобігає пошкодженню конвеєрної стрічки.
  Виготовлення віброізоляторів конвеєрних роликівВиготовлення віброізоляторів конвеєрних роликів Амортизуючі поверхні конвеєрних роликів є набір кілець з гуми, які підбираються за умов використання роликів і можуть бути різної модифікації (тип гуми, твердість, діаметр, ширина і т.д.). На вимогу замовника виготовляється гумова суміш необхідних характеристик.

  Гумові кільця футерування роликів конвеєрівГумові кільця футерування роликів конвеєрів

  Одна з основних причин порушення центрування стрічки – налипання матеріалу на ролики зворотної гілки, що призводить до порушення центрування руху конвеєрної стрічки. Ролики зворотної гілки безпосередньо контактують із робочою обкладкою конвеєрної стрічки. Якщо транспортером транспортується абразивний матеріал, металеві поверхні роликів зворотної гілки піддаються підвищеному зносу.

   Каталог гумових віброізоляторів конвеєрних роликівКаталог гумових віброізоляторів конвеєрних роликів

  Підприємство виробляє понад тридцять типорозмірів кілець для футерування роликів конвеєрів, вантажної та підтримуючої гілки конвеєра.
  При замовленні гумових віброізоляторів роликів, конструктивно відмінних від вироблених нашим підприємством, розміри виконуються згідно з кресленнями або ескізами «Замовника».

   

    

  Фотоальбом:

   

 • Поделись с друзьями:Предоставление услуг по всему миру.

Среди наших потребителей более 150 промышленных предприятий, в том числе крупные предприятия России, Белоруссии, Молдовы и Казахстана. Предприятие ООО «ВП-ВТС» всегда готово предложить заказчику рациональные по техническому исполнению и оптимальные по стоимости решения при производстве продукции и выполнении работ.Консультації

Наші спеціалісти постійно на зв'язку. Ми завжди готові відповісти на всі ваші питання, по технологіям, обладнанням та сервісом.

Співробітництво

Спільні розробки та впровадження у виробництво оптимальних рішень для підвищення ефективності та продуктивності вашого підприємства.

Переваги

Виконані нами роботи високої якості і завжди гарантують замовнику мінімум витрат при експлуатації та безаварійну роботу обладнання.