• Виготовлення та доставка

  Виготовлення та доставка Виготовлення та доставка Виготовлення та доставка Виготовлення та доставка

  Виготовлення обладнання та доставка на проммайданчик замовника, організація монтажних робіт «з коліс» значно знижує вартість і терміни монтажних робіт.

  Від виготовлення до запуску в роботу обладнання минає склади перевантажень і зберігання, що підвищує його якість і комплектність. Роботи з проектування, виготовлення та монтажу можуть проходити паралельно, дотримуючись заздалегідь затверджених графіків виконання робіт.

   

  Фотоальбом:

   

 • Поделись с друзьями:Предоставление услуг по всему миру.

Среди наших потребителей более 150 промышленных предприятий, в том числе крупные предприятия России, Белоруссии, Молдовы и Казахстана. Предприятие ООО «ВП-ВТС» всегда готово предложить заказчику рациональные по техническому исполнению и оптимальные по стоимости решения при производстве продукции и выполнении работ.Консультації

Наші спеціалісти постійно на зв'язку. Ми завжди готові відповісти на всі ваші питання, по технологіям, обладнанням та сервісом.

Співробітництво

Спільні розробки та впровадження у виробництво оптимальних рішень для підвищення ефективності та продуктивності вашого підприємства.

Переваги

Виконані нами роботи високої якості і завжди гарантують замовнику мінімум витрат при експлуатації та безаварійну роботу обладнання.