• Футерування барабанів конвеєрів

  Футерування барабанів конвеєрів Футерування барабанів конвеєрів Футерування барабанів конвеєрів Футерування барабанів конвеєрів
   Футерування барабанів конвеєрівФутерування барабанів конвеєрів Футерування барабанів стрічкових конвеєрів гумою, виконується з використанням технології фірми «REMA TIP TOP GmbH», Німеччина, одного з провідних світових виробників у сфері технічних рішень для конвеєрного транспорту.
   Футерування барабанів конвеєрівФутерування барабанів конвеєрів  

    Футерування барабанів стрічкових конвеєрів дозволяє:

   Гумування барабанів транспортерівГумування барабанів транспортерів

  Гумування барабанів конвеєрів проводиться спеціально виготовленою профільованою зносостійкою гумовою пластиною товщиною від 10 до 18 мм. Розкривання пластини виконується в залежності від площі барабана. Профіль поверхні гуми ефективно відводить воду та бруд із барабана. Геометрія профілю для футерування барабанів наноситься в залежності від умов експлуатації конвеєра.

  Застосування основних технологічних матеріалів «REMA TIP TOP GmbH» і зокрема клею SC-2000 у комплекті з затверджувачем UT-R 20 - при виконанні робіт з гумування приводних та відхиляючих барабанів конвеєрів, гумування бункерів та обладнання схильного до підвищеного зносу, забезпечує надійну та безаварійну експлуатацію конвеєрних установок на тривалий період

   

   

   

   

  Фотоальбом:

   

   

 • Поделись с друзьями:Предоставление услуг по всему миру.

Среди наших потребителей более 150 промышленных предприятий, в том числе крупные предприятия России, Белоруссии, Молдовы и Казахстана. Предприятие ООО «ВП-ВТС» всегда готово предложить заказчику рациональные по техническому исполнению и оптимальные по стоимости решения при производстве продукции и выполнении работ.Консультації

Наші спеціалісти постійно на зв'язку. Ми завжди готові відповісти на всі ваші питання, по технологіям, обладнанням та сервісом.

Співробітництво

Спільні розробки та впровадження у виробництво оптимальних рішень для підвищення ефективності та продуктивності вашого підприємства.

Переваги

Виконані нами роботи високої якості і завжди гарантують замовнику мінімум витрат при експлуатації та безаварійну роботу обладнання.